Praca zdalna – architekt wnętrz – rysunki wykonawcze

 

Jak: zdalnie
Wymiar: 1-2 zlecenia miesięcznie
Forma: rozliczenie wg faktury lub umowy o dzieło
Wynagrodzenie: adekwatne do umiejętności i poziomu profesjonalizmu, temat otwarty

Ambience. to biuro projektowania wnętrz nastawione na naprawdę wysoką jakość projektów i usług. Poszukujemy kogoś, kto odciąży nas wykonując zdalnie rysunki wykonawcze do naszych projektów – na podstawie gotowych wytycznych. Najbardziej zależy nam na samodzielności zatrudnionej osoby, terminowości i na braku błędów merytorycznych w powstających rysunkach. Jeśli mamy poświęcać dużo czasu na ciągłe sprawdzanie i wyszukiwanie błędów – wolimy rysować sami :) 

 

Jakie będziesz mieć zadania:

– sporządzanie rysunków wykonawczych w Cadzie (preferowany ZWcad) na podstawie przesłanego projektu i wg wzorca. Nasze przykładowe rysunki możesz pobrać tutaj
– opcjonalne sporządzanie specyfikacji (list wyposażenia).

 

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe;
– minimum dwuletnie doświadczenie w sporządzaniu rysunków wykonawczych (udokumentowane);
– znajomość materiałów, kwestii technicznych w projektowaniu wnętrz, zasad ergonomii;
– dokładność;
– terminowość;
– elastyczność (jeśli chodzi o dostępność czasową do wzięcia nowego zlecenia).

Powyższe wymagania nie są opcjonalne.

 

Nie aplikuj jeśli:

– masz problem z motywacją i organizacją swojej pracy;
– chcesz koniecznie od pierwszego dnia robić projekty od A do Z, również wizualizacje (może inna rekrutacja będzie dla Ciebie);
– nie jesteś terminowy/a. Serio. Jeśli masz regularnie zawalać terminy to w ogóle nie aplikuj. Dzięki! :)

 

Etapy rekrutacji:

1. Wyślij CV i portfolio z przykładowymi rysunkami wykonawczymi na adres rekrutacja.ambience@gmail.com. W tytule maila wpisz: Współpraca rysunki. Jeśli Twoje portfolio ma duży rozmiar, prześlij je za pomocą wetransferu. W mailu opisz, jakie są Twoje doświadczenia z rysunkami wykonawczymi do projektów wnętrz. W treści maila wpisz też klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ambience. Interior Design w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Na aplikacje czekamy przez tydzień (do końca czwartku 20.08.2020 r.)

2. Wybranym osobom prześlemy ankietę do wypełnienia z pytaniami pozwalającymi Was lepiej poznać jako kandydatów. Będą to w dużej mierze pytania techniczne, ale też ogólne, na przykład o oczekiwania finansowe.

3. Po kolejnej selekcji wybrana osoba zostanie poproszona o wykonanie małego próbnego projektu wykonawczego jako wstęp do współpracy. Projekt próbny będzie płatny.

 

Jeśli…

Masz jakieś pytanie, pisz śmiało na rekrutacja.ambience@gmail.com.

 

 

Czekamy na Twojego maila! Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami :) Powodzenia!