ambience.

PL / ENG
projektant wnetrz ambience agnieszka konieczna

Poznajmy się

Agnieszka Konieczna

Zajmuję się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do moich klientów. Jestem architektem, właścicielką pracowni Ambience. Interior Design, piszę też bloga z poradami dotyczącymi tego, jak przetrwać remont i o tym, jak właściwie wygląda współpraca z architektem.


PS. Niestety zbieżność nazwisk ze światowej sławy polskim architektem Robertem Koniecznym jest przypadkowa. Prawdopodobnie nie jesteśmy spokrewnieni. :(

Projektowanie

Najczęściej zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla prywatnych Inwestorów. We współpracy z Klientami zależy mi na dobrej i skutecznej komunikacji, która zaowocuje powstaniem fantastycznych, dopracowanych projektów. Zwracam bardzo dużą uwagę na to, by w mojej firmie wszystko chodziło jak w zegarku - projekty powstawały bez błędów, były wysyłane przed deadline'ami i prezentowały naprawdę wysoki poziom. Dążenie do tego, by moja praca była coraz lepsza i lepsza - jest dla mnie główną siłą napędową :)

Pisanie

Mój blog jest kierowany przede wszystkim do osób spoza branży, które rozważają współpracę z architektem wnętrz lub po prostu próbują się odnaleźć w świecie planowania budżetu i rozwiązań wnętrzarskich. Piszę o tym wszystkim, co warto wiedzieć zanim rozpocznie się remont lub nawet zanim wybierze się konkretnego projektanta wnętrz.

Poza bardzo praktycznymi, życiowymi tematami poruszam też te mniej typowe. Czyli jakie są kłamstwa wizualizacji wnętrz? Czy podróbki designerskich mebli czy lamp zawsze są tanie? Czego nauczyły mnie lata prowadzenia firmy? I jak właściwie wygląda praca architekta wnętrz?
Zaciekawiłam Cię? Zapraszam w takim razie do lektury :)

Podcast

Zamiłowanie do biznesu zaoowocowało stworzeniem podcastu "I tu się nie zgodzę", który współtworzę z moim mężem. Zderzamy w nim nasze perspektywy przedsiębiorcy i człowieka korporacji. Podcast jest utrzymany w bardzo luźnym tonie, ale to nie przeszkadza mu zawierać merytorycznych, zawodowo-biznesowych wskazówek płynących z naszego doświadczenia.

Jeśli interesują Cię tego typu treści i tak jak my, masz tendencję do nie zgadzania się z ekspertami - zapraszam do słuchania!

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną, mieszkanką Wieliczki pochodzącą ze Śląska, absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura. Prowadzenie własnej firmy okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę i w wolnych chwilach często łapię się na rozmyślaniach nad ulepszaniem mojej pracowni i rozwijaniu jej w różnych, nowych kierunkach. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego grubą kreską, ale wiadomo - zawsze gdzieś tam z tyłu głowy nad czymś rozmyślam. W wolnych chwilach oglądam seriale, słucham podcastów i miziam moje 2 buldogi francuskie :)

Dlaczego warto wybrać Ambience?