ambience.

PL / ENG
projektant wnetrz ambience agnieszka konieczna

Poznajmy się

Agnieszka Konieczna

Zajmuję się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do moich klientów. Jestem architektem, właścicielką pracowni Ambience. Interior Design, piszę też bloga z poradami dotyczącymi tego, jak przetrwać remont i o tym, jak właściwie wygląda współpraca z architektem.


PS. Niestety zbieżność nazwisk ze światowej sławy polskim architektem Robertem Koniecznym jest przypadkowa. Prawdopodobnie nie jesteśmy spokrewnieni. :(

Pisanie

Mój blog jest kierowany przede wszystkim do potencjalnych Klientów, do osób spoza branży. Niezależnie od tego, czy planują współpracę z projektantem wnętrz, czy też działają samodzielnie. Piszę o tym wszystkim, co warto wiedzieć zanim rozpocznie się remont na własną rękę lub zanim rozpocznie się współpracę z architektem wnętrz. Między innymi: czego spodziewać się po danym budżecie na wykończenie wnętrz? Jak go rozplanować? Co może pójść nie tak? Oraz czego właściwie spodziewać się po współpracy z profesjonalistą?
Z drugiej strony na blogu znajdziecie też porady dla początkujących projektantów oraz serię o tym, jak ta praca wygląda za kulisami, co może zainteresować osoby planujące zrobić mi kiedyś konkurencję ;) Zobacz wszystko o remontach, projektach i współpracy z architektami

Projektowanie

Najczęściej zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla prywatnych Inwestorów. We współpracy z Klientami zależy mi na dobrej i skutecznej komunikacji, która zaowocuje powstaniem fantastycznych, dopracowanych projektów. Zwracam bardzo dużą uwagę na to, by w mojej firmie wszystko chodziło jak w zegarku - projekty powstawały bez błędów, były wysyłane przed deadline'ami i prezentowały naprawdę wysoki poziom. Dążenie do tego, by moja praca była coraz lepsza i lepsza - jest dla mnie główną siłą napędową. Spoczęcie na laurach byłoby dla mnie definitywnym początkiem końca :)

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną, mieszkanką Wieliczki pochodzącą ze Śląska, absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura. Prowadzenie własnej firmy okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę i w wolnych chwilach często łapię się na rozmyślaniach nad ulepszaniem mojej pracowni i rozwijaniu jej w różnych, nowych kierunkach. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego grubą kreską, ale wiadomo - zawsze gdzieś tam z tyłu głowy nad czymś rozmyślam. W wolnych chwilach oglądam seriale, słucham podcastów i miziam moje 2 buldogi francuskie :)

Dlaczego warto wybrać Ambience?