ambience.

PL / ENG
projektant wnetrz ambience agnieszka konieczna

Poznajmy się

Agnieszka Konieczna

Zajmuję się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do moich klientów. Jestem architektem, właścicielką pracowni Ambience. Interior Design, piszę też bloga z poradami dotyczącymi tego, jak przetrwać remont i o tym, jak właściwie wygląda współpraca z architektem.


PS. Niestety zbieżność nazwisk ze światowej sławy polskim architektem Robertem Koniecznym jest przypadkowa. Prawdopodobnie nie jesteśmy spokrewnieni. :(

Pisanie

Mój blog jest kierowany do osób, które są w trakcie remontu, planują go, kupują mieszkanie, budują dom, lub po prostu tematem się interesują. Piszę o tym, jak przetrwać, o czym pamiętać, jakich błędów nie popełnić. Piszę też o tym, jak wygląda współpraca z architektem wnętrz, jak wybrać tego "jedynego" i czego właściwie się po takiej współpracy spodziewać. Dzielę się swoją wiedzą zupełnie za darmo po to, żeby trochę ułatwić wam przetrwanie procesu planowania, budowy i remontów. Zobacz wszystko o remontach, projektach i współpracy z architektami

Projektowanie

Najczęściej zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla prywatnych klientów. Dążę do tego, by moje projekty były do nich idealnie dopasowane, były ambitne, kreatywne, maksymalnie funkcjonalne i dopasowane do danego budżetu. Zabrzmi to jak totalny banał - ale projektowanie jest moją pasją. Naprawdę. Założyłam pracownię Ambience. Interior Design, bo chcę dawać moim klientom usługi na najwyższym poziomie, które pozwolą im zamieszkać w ich wymarzonych wnętrzach. Ty też tak możesz.

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną, mieszkanką Krakowa pochodzącą ze Śląska, absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura. Pasjonuje mnie wszystko, co związane z artyzmem i kreatywnością. Szczerze lubię swoją pracę :) Gdy akurat nie daję upustu pracoholizmowi, wypoczywam oglądając hurtowo seriale.

Dlaczego warto wybrać Ambience?