ambience.

PL / ENG
projektant wnetrz ambience agnieszka konieczna

Poznajmy się

Agnieszka Konieczna

Zajmuję się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do moich klientów. Jestem architektem, właścicielką pracowni Ambience. Interior Design, piszę też bloga z poradami dotyczącymi tego, jak przetrwać remont i o tym, jak właściwie wygląda współpraca z architektem.


PS. Niestety zbieżność nazwisk ze światowej sławy polskim architektem Robertem Koniecznym jest przypadkowa. Prawdopodobnie nie jesteśmy spokrewnieni. :(

Pisanie

Mój blog jest kierowany do dwóch grup odbiorców: innych architektów, często początkujących - oraz do osób spoza branży. Niezależnie od tego, czy planują współpracę z projektantem wnętrz, czy też działają samodzielnie. Piszę o tym wszystkim, co warto wiedzieć zanim rozpocznie się remont na własną rękę lub zanim rozpocznie się współpracę z architektem wnętrz. Między innymi: czego spodziewać się po danym budżecie na wykończenie wnętrz? Jak go rozplanować,? Co może pójść nie tak? Oraz czego właściwie spodziewać się po współpracy z profesjonalistą? Z drugiej strony na blogu znajdziecie też serię o tym, jak ta praca wygląda za kulisami, co może zainteresować osoby planujące zrobić mi kiedyś konkurencję ;) Zobacz wszystko o remontach, projektach i współpracy z architektami

Projektowanie

Najczęściej zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla prywatnych klientów. Wyróżnia mnie ultraprofesjonalne podejście, które przejawia się naprawdę dopracowanymi projektami, przemyślanym procesem projektowym, sprawną komunikacją, dotrzymywaniem terminów i generalnie poważnym podejściem do tematu. Autentycznie zależy mi na tym, żeby moi Klienci byli nie tylko maksymalnie zadowoleni ze swoich nowych wnętrz, ale też ogólnie dobrze wspominali całościową współpracę. Prowadzenie własnej pracowni to już nie tylko projektowanie wnętrz, ale też projektowanie doświadczeń Klienta.

Prywatnie

Prywatnie jestem żoną, mieszkanką Krakowa pochodzącą ze Śląska, absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura. Prowadzenie własnej firmy okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę i w wolnych chwilach często łapię się na rozmyślaniach nad ulepszaniem mojej pracowni i rozwijaniu jej w różnych, nowych kierunkach. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego grubą kreską, ale wiadomo - zawsze gdzieś tam z tyłu głowy nad czymś rozmyślam. W wolnych chwilach oglądam seriale, słucham podcastów i miziam moje 2 buldogi francuskie :)

Dlaczego warto wybrać Ambience?