Ilość dostępnych na rynku tapet jest ogromna i ciężko jest przejrzeć ofertę jakiegokolwiek sklepu od A do Z. Na szczęście nie musicie tego robić – ja zrobiłam to za Was ;) Dzisiaj subiektywnie najciekawsze tapety z oferty sklepu tapetuj.pl z podziałem na ułatwiające życie kategorie.


Motyw dżungli

Super modny motyw, dostępny i w wersji szalonej, i w wersji nieco spokojniejszej. Będzie świetnie wyglądał w połączeniu z ciemnymi kolorami, w odważnym, eleganckim wnętrzu.

 


Geometria w eleganckiej odsłonie

Tego typu wzorów nie trzeba Wam przedstawiać. Bardzo modne wzory geometryczne ze złotą „kreską” są widoczne w bardzo wielu projektach. Fajnie urozmaicą ściany czy w sypialni, czy w salonie.

 


Marmur

Marmur w łazience, w kuchni, a nawet w salonie czy w sypialni. Marmur zawładnął naszymi sercami i nie ma co udawać, że jest inaczej ;) Zwykle jednak występuje w formie imitacji – płytek, laminatów czy …tapet. Poniżej propozycje:

 


Perełki z połyskiem

Piękny, metaliczny połysk to coś, co może odmienić wnętrze. Ta kategoria jest moją ulubioną, choć bym się tego nigdy nie spodziewała. Poniższe dwie propozycje to takie piękności, że chętnie którąś z nich umieściłabym we własnej sypialni w połączeniu ze sztukateryjnymi panelami ściennymi <3

 


Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty

Kwieciste wzory w tapetach są absolutną klasyką. Jeśli nie chcesz w swoim domu efektu wnętrz angielskich, spróbuj zastosować wzór na niewielkiej ścianie jako główny akcent pomieszczenia. A konkretne wzory? Do wyboru, do koloru :)

 


Art Deco

Wzory typowo ze świata Art Deco przenikają do współczesnych trendów. Jeśli masz ochotę na urozmaicenie ściany i nie potrafisz się zdecydować, czy iść w jakieś eleganckie wzory czy w geometryczne – poniższe propozycje mogą być idealnym złotym środkiem :)

 


Nieoczywiste tapety do pokoju dziecięcego

Pokoje dziecięce są zdominowane przez tapety w gwiazdki, kropki, misie, koniki itd. Dzisiaj troszkę inne propozycje – myślę, że naprawdę godne zainteresowania.

 


Geometria w kolorze

Ostatnia odsłona tapet we wzory geometryczne – tym razem w kolorze. Jak ulał wpisują się w temat pokoi dziecięcych, ale nie tylko :)To już wszystkie moje propozycje. Mam nadzieję, że któraś z tapet przypadła Wam do gustu :) Dajcie znać, czy macie swojego faworyta! Ważna informacja: na tapetuj.pl można też zamawiać próbki. Poniżej moje zbiory :)


PS. Artykuł ma charakter sponsorowany. Mimo to wszystkie wskazane tapety zostały wybrane przeze mnie indywidualnie i są faktycznie wg mnie najładniejsze :)

Agnieszka Konieczna

architekt wnętrz

Powróć do listy wpisów